Přípravy Pohřebačského jarmarku 2013 jsou v plném proudu

Untitled-1Letošní ročník  se uskuteční v sobotu 28. září 2013 od 9 do 17 hodin.  Rádi vás přivítáme, ať jste místní nebo přespolní.

Pro návštěvníky všech věkových kategorií připravujeme zajímavý celodenní program. Dopoledne vystoupí děti z opatovické mateřské a základní školy. Následovat je bude improvizační show skupiny BIZONI, což jsou Bydžovští Improvizátoři Z Opatovic Nadržení na Improvizaci. V areálu budou připraveny samozřejmě i další akce pro děti i dospělé.

Na druhém podiu zahájí Pohřebačský jarmark místní country skupina Parťáci. Příznivce dechovky přijede potěšit  známá dechová kapela Pardubická šestka. Děti se zase mohou těšit na loutkové divadlo.

Mediálním partnerem akce je opět Rádio Blaník. Těšit se můžete na odpolední program Rádia Blaník, ve kterém vystoupí legendární Saxana zpěvačka Petra Černocká. Program vyvrcholí vystoupením známého a populárního skladatele filmové hudby a písní Jaroslava Uhlíře, na jehož písních vyrostlo bez nadsázky už několik generací.

Historickou výstavu na celý den připraví v budově bývalého MNV Klub přátel historie Opatovic nad Labem a Pohřebačky. Výstavu drobného zvířectva pak zorganizuje Český svaz chovatelů.

Těšíme se na vás opět na Pohřebačském jarmarku.

Radek Šejvl, člen organizačního týmu