Pěvecké obsazení letošního jarmarku

nathaniel_webKaždoročně na Pohřebačském jarmarku vystoupí známý zpěvák nebo zpěvačka. Loni zazpíval Dalibor Janda se svou dcerou a na druhém pódiu zazněly písně pěvecké hvězdy Yvetty Simonové, která přijala pozvání zpěváka a rodáka z Opatovic nad Labem Nathaniela Filipa, který ji na pódiu doprovázel.

 

 

 

 

 

 

 

 

Letos se nám na hlavnímleona_web pódiu představí popová a muzikálová zpěvačka Leona Machálková, která v současné době účinkuje v úspěšném muzikálu Mamma Mia! a v obnovené verzi muzikálu Dracula. Leonu Machálkovou nemusíme dlouze představovat, rodačka původem ze Zlína, která se svým hlasem brázdí nejen v popových a muzikálových vodách, ale věnuje se i jazzovému a přednesovému repertoáru.

 

 

 

 

 

 

 

 

bohus_web

Letošním hostem Nathaniela Filipa, kterého máme v povědomí jako šansonového zpěváka, bude na pódiu Bohuš Matuš. Ani jeho nemusíme dlouze představovat, známý je především z muzikálů Dracula, Johanka z Arku, Kat Mydlář aj. Nyní ho můžete vidět a slyšet v roli vikomta Raoula v muzikálu Fantom opery. Také nazpíval ústřední píseň k seriálu Rodinná pouta, hudbu  k ní složil Karel Svoboda, a nezapomenutelný byl ve filmu Rebelové (režie F. Renč), kde propůjčil svůj hlas hlavnímu hrdinovi příběhu v písních Stín katedrál a Já budu chodit po špičkách.

 

 

 

 

 

 

Doufáme, že jsme dostatečně naladili vaše hudební poslechové pohárky a nenecháte si vystoupení těchto interpretů uniknout.

Budeme se těšit na jarmarku naviděnou.