Petra Černocká není jen Saxanou

Že není významná česká zpěvačka Petra Černocká jen Saxanou se může přesvědčit každý z vás, kdo dorazí na její koncert v sobotu 30. března 2019 v 18 hodin do sálu společenského domu Opat v Opatovicích nad Labem. Legendu české populární hudby a jejího manžela můžete vidět za pouhých 100 Kč.

Vedle největší společenské akce v naší obci, kterou je bezesporu Pohřebačský jarmark, pořádá spolek Život na vesnici i mnoho dalšího. Naší aktivitou je proto i tento koncert. Všichni, kteří se podíleli na přípravě loňského ročníku jarmarku budou mít za odměnu vstup zdarma. Věřte, že se musí přidat několik desítek lidí, aby se vše povedlo. A těch si velmi vážíme.

Opatovice nad Labem nejsou jen elektrárna nebo velká kruhová křižovatka. Naše obec je minimálně v posledních deseti letech poměrně častým cílem různých známých osobností. Je také na vás, aby to tak bylo i nadále. Když bude zájem o koncerty, které pořádáme, rádi budeme zvát další a další, aby se přijeli podívat, kde bydlíme.

Těšíme se tedy na vás v sobotu 30. března 2019 od 18 hodin v sále společenského domu Opat na koncertě Petry Černocké. V recitalu s kytaristou Jiřím Pracným zazní písničky nové, ale i ty které si většina z nás velmi oblíbila. Pořad vychází ze schopnosti zpěvačky vtipně konverzovat s publikem. Přijďte včas, vstupenky budou v prodeji jen na místě.

Radek Šejvl
člen výkonného výboru Život na vesnici z.s.